Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan dokumentum film,...

Van olyan dokumentum film, amiben TENGERIMALAC szerepel?

Figyelt kérdés
Minden volt már, farkas, medve, tigris, madarak, rovarok, pocok, szurikáta, halak, görény... DE, TENGERIMALACOS film még SOHA! Létezik egyáltalán olyan, amiben Tengerimalac ÉLETÉNEK a bemutatása van? Hogyan élnek, hogy táplálkoznak stb... Valaki hallott már ilyenről???
2010. szept. 10. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer régebben láttam egyet, 1 órás volt, címe: "Tengerimalac nyírfalábon", de hogy hol adták, arra sajnos nem emlékszem...
2010. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkoztam múltkor! A rókamanguszták udvarháza olyan szépen bemutatta az életüket. Malacokkal is készíthetnének ilyet. Jobban megismernék őket az emberek és nem néznék őket hörcsögnek, patkánynak stb...
2010. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12:43:ra: azok szurikáták, nem rókamanguszták. Két különböző fajról van szó.
2010. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen néznék egy ilyen természetfilmet. De hallani még nem hallottam róla. Előzőnek pedig: van szurikátás és rókamangusztás természetfilm is.
2010. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendben. Amúgy direkt utánanéztem, és olvastam, hogy a Meerkat manor címet viselő sorozatot valahol úgy fordították, hogy Rókamanguszták udvarháza, pedig szurikáták vannak benne, nem pedig rókamanguszták. (A meerkat magyarul szurikátát jelent.) Ez azért is érdekes, mert én eddig csak az Animal Planeten és a Tv2-n láttam, és mindkét helyen a címe: Szurikáták udvarháza.
2010. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja oké :D

De én azt hittem, eddig, hogy a szurikáta és a rókamanguszta ugyanaz :D

2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18:03: Há' nem. :-)
2010. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rókamanguszta és szurikáta ugyanaz. Olyan, mint az orca (orka), gyilkos bálna és kardszárnyú delfin.
2011. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az Animal Planeten szokott lenni olyan műsor, hogy 101 Házikedvenc (van 101 Nagykutya és 101 Kiscica is). Ritkán szerepel benne a tengerimalac, de egyszer amikor kapcsolgattam pont az volt. A neten megtudod nézni, hogy mikor adják és, hogy milyen állatok szerepelnek benne.
2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!