Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehetett ez a papagájos...

Mi lehetett ez a papagájos dokumentum film?

Figyelt kérdés
Volt régen egy papagájos dokumentum film, még vagy 10-12 évvel ezelőtt volt meg videón. Rengeteg mindent mutattak benne, hogy hogyan élnek a természetben a hullámosok, az arák. Volt benne egy jákó is, aki fel tudta ismerni a fomákat, tárgyakat, színeket. Sajnos csak kb ennyire emlékszem belőle, és jó lenne tudni a címét, hogy megszerezhessem! Nagyon hálás lennék, ha tudná valaki!
2011. márc. 28. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem is megvolt videókazin, tudom melyikről beszélsz.

Megkeresem a listát, amin rajta van, hogy milyen kazin mik voltak. Ha megtalálom, megírom.

2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, bár a válasz nem lesz 100%-os.

Én erre gondolok:

Jelenségek az állatvilágban sorozat

Papagájdivat c. része


Próbáltam neten utánanézni, de semmit nem találtam róla, ami alapján biztosan állítanám, hogy ez az.

De több, mint a semmi :D

2011. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lakatos Péter válasza:
10%

Sziasztok!


Valaki nem tudja mi az iWiW-nek a ellenőrző kódja?

2011. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez is több, mint a semmi :)
2011. márc. 28. 16:28
 5/10 anonim válasza:

*****

ITT VAN A LINK!! Különben sok része van és itt van egy rész külön a hullámos papagájokkal kapcsolatban!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Persze az oldalon, amelyet linkeltem, nincs meg a papagájdivat c. rész, de ez is jobb, mint a semmi, nem? :-)
2011. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, letöltöttem. Nagyon jó film, de nem ez az, amit kerestem :(
2011. ápr. 17. 18:02
 8/10 anonim válasza:
sajnálom. de még utána nézek azért:-)
2011. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező, tudom hogy jó régi a kérdésed de én tudom a film címét. Az a címe hogy "Papagájok: Nocsak ki beszél?"

A Jákó nagyon okos volt benne, VHS rip van fennt ncoreon is. Kicsit későn kaptál végleges választ, de egész biztosan ez a film címe mert megvan :D

2014. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Tényleg nagyon régen írtam ki a kérdést, de azóta sem találtam még meg a filmet, viszont neked nagyon köszönöm, mert már le is szedtem, és tényleg ez az a film!!!!

Köszönöm szépen!!!! :)))

2014. aug. 11. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!