Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulamnak miért könnyezik...

Törpenyulamnak miért könnyezik a bal szeme?

Figyelt kérdés

Szombaton este elkezdett könnyezni a nyulam bal szeme. Soha nem volt még ilyen, nem folyik a könnye, inkább csak szivárog. A szeme egyébként teljesen szép, nincs begyulladva neki. Kedve is jó, étvágya is jó, szépen szénázik, nem láttam hogy furcsán rágna. Az arcát és a szeme környékét óvatosan megtapogattam, semmi puklit, elváltozást nem éreztem rajta. December elején orvos látta és a fogai is rendben voltak. Semmilyen más tünete nincs ezen kívül hogy könnyezik a szeme. Szerintetek mitől lehet? Ugye a fogproblémán kívül sok más dolog is okozhatja? És nem kell egyből a legrosszabbra gondolni?

Orvosnak meg fogom mutatni, csak egy két napot akartam adni neki, hátha változik valami.


2022. febr. 7. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden okozhatja...

Mechanikai sérülés, allergia, megfázás, huzat, szóval rengeteg dolog.

Reméljük, az orvos többet tud majd mondani.

2022. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet hogy poros a széna, de az is lehet hogy megszúrta a szemét.
2022. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írja..és sajnos fogtol kezdve talyog is lehet az oka... egzotikus doki vizsgálta ugye ??


Torpenyuszisok csoportba gyere Facebookra érdemibb válaszokat kapsz mint itt gyakorin.

2022. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!