Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan csalogatnátok ki a...

Hogyan csalogatnátok ki a hörcsögöt az autó műszerfalából?

Figyelt kérdés
Tegnap este kiszökött a ketrecből, véletlenül nyitva hagytam, és befúrta magát a kesztyűtartó mögé. Sehogy sem tudom kiimádkozni onnan. Éjjelre ott hagytam a ketrecének alját a házával, kajával, de nem jött vissza. Továbbra is hallom, ahogy a műszerfalban kaparászik. Teljesen visszabontottuk a kocsit, kajával próbáljuk csalogatni, néha-néha kidugja a fejét a lyukon, de mindig visszaszalad. Tippek?

2022. febr. 8. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig csak a kajásdoboz csörgésére jött… Ezzel kell kitartóan próbálkozni.

Esetleg egy kis darab uborkát lerakni a közelbe..

2022. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, hogy ki tudna jönni csak nem akar. Kapcsoljátok le a világítást és hagyjátok magára az autót, hogy legyen bátorsága kijönni. Fűtött garázsban van a kocsi?
2022. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem fog megfagyni. Ezek szerint türelemjáték? Már tegnap este kb. 9 óta bent van.
2022. febr. 8. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell kitenni a kaját, hogy bemehessen de ne jöhessen ki. Egyszer én is letettem a ketrecét a földre (nálam a szobában szabadult ki), ott olvastam a ketrec mellett, de így is észrevétlenül bement, evett, és elment újra. Következő éjjelre egy 10l-es vödör aljára tettem szalmát és kaját, reggelre meglett, onnan nem tudott kijönni.
2022. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsát!

Utolsó, köszi, megpróbáltam, amit javasoltál, és bejött! Bepottyant a tápos zacskóba, de kijönni már nem tudott. Elcsíptem a kis szabadulóművészt. :)

Köszönöm mindenkinek!

2022. febr. 8. 15:08
 6/7 anonim válasza:
10%
Füst.
2022. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Imádtam ezt a kérdést.
2022. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!