Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpe hörcsög tényleg...

Egy törpe hörcsög tényleg nagyon büdi?

Figyelt kérdés
Elvileg kapok ajándékba egy hörit,de olyanokat hallottam h elég büdösek tudnak lenni,pedig én a szobámba szerettem volna tartani.Nekem még nem volt hörcsögöm,szal nem tudom.Bár gondolom az attól is függ h milyen gyakran takarítják.
2010. szept. 12. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
volt hörcsögöm, hát tényleg elég büdi, szóval takarítsd gyakran. most nyuszijaim vannak, és néha már ki vannak itthon akadva, hogy nem lehet megmaradni a házba. pedig elég gyakran takarítom. :)
2010. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Hát nem tudom...én azért büdinek nem mondanám...

Nekem voltak...volt, hogy egyszerre 12 volt:D

Én hetente takarítottam őket, s így nem voltak büdösek...

Meg én minden második héten, de legalább 3 hetente ki is mostam a terráriumot.

2010. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én naponta kiszedtem egy kis alomlapáttal a szennyezett részt,és gyakran takarítottam rendesen is őket,így nem volt semmi szaguk.
2010. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

nekem az első hörim... dzsungi... sajnos meghalt :'(:'(

ő 1általán nem volt büdös...

a mostani ( ő is dzsungi... ) őt néha lehet érezni...

sztem változó

kislányt kérj ha lehet mert az kevésbé büdös.... szerintem

2010. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha beszarik biztos...
2010. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!de én pont fiút kapok XD
2010. szept. 12. 13:17
 7/14 anonim ***** válasza:
A túl gyakori takarítás sem jó neki, mert akkor igyekezni fog újra otthonos szagúvá tenni az otthonát, így még büdösebb lesz. Egyébként szerintem van egy jellegzetes szaga, de nem kibírhatatlanul büdös. Elég hetente-kéthetente takarítani. Ha okos, egy helyre teszi a WC-t, akkor azt kiszedheted akár naponta is, attól kevésbé lesz szaga.
2010. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát remélem okos lesz :D ja és még azt akarom kérdezni h éjszakánként nem kotorászik meg ilyesmi?lehet tőle aludni?vagy ha sötét van akk ö is alszik?
2010. szept. 12. 13:31
 9/14 Norczy ***** válasza:

első kérdésedre a válasz nálam a törpe nem büdös én nem érzem a szagát, pedig fiú. Az angóra hörim az büdi, hiába takarítom.

násodik kérdésedre a válasz: éjjel aktívak, de csak az elején lesz zavaró, később megszokod hogy motoszkál a forgácsban, teker... Ha majd egyszer nem lesz meg az éjszakai neszezés fog hiányozni, nekünk ezért van 1 hét után utánpótlás höriből mert nem bírom azt a csendet már.

Ha ketreces lesz akkor zajosabb lesz mint 1 terráriumos höri mert rázni fogja a rácsot is.

2010. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Jaja éjjel aktívak:D

De az enyém olyan kis cukor volt...^^ tudta, ha villany oltás van, akkor aludni kell:D és aludt:D nem tudom, hogy hogy-hogy?:) De amúgy általában akkor áskálnak a legtöbbet:D

Jah...és nem volt halott a hörcsögöm...még mielőtt még valaki ezzel poénkodna, hogy azért nem áskált éjszaka:D :)

2010. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!