Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha elválasztok egy (törpe)...

Ha elválasztok egy (törpe) hörcsög párt akkor valóban elfelejtik egymást?

Figyelt kérdés
van egy törpe hörcsög párom... tenyészteni szeretném őket, de nem akarok állandóan kicsiket. Van egy nagy terráriumom amiben vannak. ha elválasztanám őket egy üveglappal (vagyis így látnák egymást) akkor is elfeletkeznek a másikról???
2011. okt. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát memóriában nem nagyon vannak a csúcson (az enyémek ha leestek az asztal széléről, akkor aznap már nem merészkedtek a szélére, de másnap ugyanúgy leestek megint). Inkább rácsot tegyél közéjük, szaglás alapján hajlamosabbak azonosítani egymást, mint látásból. (Nem hiszem, hogy annyira jól látnának ezek a jószágok, elsősorban éjszakai állatok.)
2011. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Különben tökmindegy, elfelejtik-e egymást, viszonylag kevéssé igénylik az érzelmileg stabil párkapcsolatot a szaporodáshoz.
2011. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

a rács is megoldható...

2011. okt. 5. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én külön terráriumba raktam a hörcsögeimet annak idején, de egymás mellett voltak utána is. Tehát két üveg lap választotta el őket, viszont egyszer amikor rájött a kangörcs a hörire, valahogy megoldotta a dolgokat. Átküzdötte magát a nőstényhez és felcsinálta:D Szóval szerintem ne aggódj a kapcsolatuk miatt:)
2011. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!