Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez megfelelő lenne-e?A hörcsög...

Ez megfelelő lenne-e?A hörcsögömnek ezt a ketrecet néztem ki, és az lenne kérdésem hogy megfelelő-e,vagy inkább másikat válasszak.

Figyelt kérdés
Link: [link]

2022. márc. 19. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Aranyhorcsognek a minimum a

80x50 cm. Persze, ez nem sokkal kisebb, de nem muszaj a minimumnal megallni, lehet nagyobb is.


Ajanlom a horcsoginfot, tajekozodj inkabb onnan, nagyon jo kis oldal :)

2022. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2022. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Hörcsögnek nem kell szénatartó rács, csak feleslegesen foglalja a helyet. Szerintem ez a dobozos felépítés jó, nem szórja ki az almot, megszökni sem tud, de nyárra kell valami hűvös helyet, megoldást találni neki, mert ebben a ketrecben nagyon összegyűlik a meleg. Én az előszoba hideg kövén tartom őket nyáron. A szénatartó rács helyett kerék kellene mindenképpen. Én a mellette lévő ketrecet választanám, 20040370 kódszámmal.
2022. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A másodiknak üzenném, hogy fejtse ki hogy miért is nem jó?
2022. márc. 19. 20:03
 5/10 A kérdező kommentje:
A széna tartót majd ki veszem, tudom hogy nincs szüksége a hörinek.
2022. márc. 19. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mar eldontotted, hogy ezt veszed?
2022. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó ketrec, de aranynak nagyobbat vennék. A szénatartó tényleg nem kell hörcsögnek. De maga a típus szuper. Magasan lehet almozni és nem tud a rácson mászni-rágni. A horcsog info oldalt tényleg ajánlom én is.
2022. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
Én is ebben tartom a törpehörim, szerintem nagyon jó. Nem tud kiszökni, jól be lehet rendezni, jó vastagon lehet almozni. Minőségre is megfelelőnek tartom. Szerintem nyugodtan vedd meg 🙂
2022. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne vegye meg. Ez meg a minimumnal is kisebb meret, ami egy aranyhorcsognek kell!
2022. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fuu, bocsi, elkerülte a figyelmem, hogy aranyhörinek lenne. Aranynak tényleg ne vedd meg! 😅
2022. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!