Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek lehet “természete...

A hörcsögnek lehet “természetes”fogkoptatót adni?A hörcsögömnek vettem fogkoptató kőt.Nem használja inkább elássa.Arra gondoltam, hogy az erdőből hozok egy vékonyabb ,kisseb botot.Megmosom alaposan, meg hagyom hogy meg száradjon és be teszem neki.

Figyelt kérdés
Lehet hogy most sokan ki nevetnek, csak azért kérdezem hogy nem lenne-e hülyeség?Valaki csinált már ilyet?Vagy inkább hanyagoljam?Úgy vagyok vele hogy a természetbe is a fát rágja.

2022. márc. 3. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Igen,lehet.
Ne,hanyagold.
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Boltban is lehet venni ( [link] ), de ha a természetben találsz, talán az a legjobb.
2022. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
* talán az még a legjobb.
2022. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fogkoptató kő semmire nem jó. Többet árt mint használ. Az túl puha így a fogat nem is koptatja rendesen. Ez csak egy gagyi marketing fogás.


A legjobb fogkoptató egy megfelelő minőségű magkeverék illetve a fa és a széna. Szedhetsz neki nyugodtan faágakat. Törekedj a természetes anyagú felszerelések beszerzésére. Legyen bent nála néhány marék széna és sok fa felszerelés. Betehető kerámia házikó parafa alagút kókuszdió moha stb. :) A hörcsögmentés.hu oldalon is sok szuper infó van fent.

2022. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok hörcsögöm volt már,egyik sem használt követ...elképzelni sem tudom egy rágcsáló a természetben miért rágna követ.Különböző fákkal lehet próbálkozni,de nagy esèllyel a saját házát kezdi szétrágni....
2022. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Ha leszeded a kerget majd megfőzött vagy kisütött teljesen steril lesz és mehet is be neki.
2022. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz be faágat, de mindenképpen tájékozódj előtte, hogy nem mérgező-e.
2022. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!