Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hollandi vagy hasonló méretű...

Hollandi vagy hasonló méretű nyulakkal foglalkozó nyúltenyészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hollandi vagy valamilyen hasonló méretű (Kb.: 2,5-3 kg-os) nyulakkal foglalkozó nyúltenyészetet keresek, és ha tudtok ilyet megköszönném ha leírnátok a tenyészet nevét, elérhetőségét. Előre is köszönöm a válaszokat!

#nyúl #nyúltenyészet #nyuszitenyészet #hollandi nyúl #hollandi nyuszi
2022. márc. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Merrefelé?
2022. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban Magyarországon, de ha külföldi az sem baj. Ha szomszédos ország akkor a kimenés is egyszerű lenne, de ha meg lehetne oldani a nyuszik ideszállítását az lenne a legjobb, főképp a messzebbi országoknál.
2022. márc. 20. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Oke, hogy Magyarorszagon, de mindegy, hogy kelet vagy nyugat? Tiszavarkonyon van egy nagyon jo neves tenyeszto, vannak holland (nem hollandi) torpenyulai is, nekem is tole van ket nyuszim, az egyik holland.
2022. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, igen Holland bocsánat! Illetve azért is ha összezavartam valamik, én úgy tudtam, hogy a holland és a holland törpe között van különbség: [link] . Itt és más helyeken is így olvastam de ezekre a hollandokra gondoltam nem a törpékre! Ilyesmi méretű nyuszikat szeretnék mint a linken látható holland vagy pl. a német kis kosorrú ami szintén megtalálható a linken. Bocsánat ismét ha valakit összezavartam vagy ha rosszul tudom a neveket! És igen mindegy hogy hol Magyarországon. Köszi az eddigi válaszokat!
2022. márc. 20. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Ézsaiás Sándor Békésszentandrás

Nem törpe hanem rendes méretű holland tarka nyúltenyésztő

2022. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!