Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S- mit tegyek, mivel...

S. O. S- mit tegyek, mivel segithetnek neki?

Figyelt kérdés
horcsogom meghult:( szegenykem allandoan pruszkol es kohincsel is:( anyira sajnalom:(( adtam neki friss zoldsegeket friss vizet kitakaritottam ma 2x is a ketrecet...feltem mitcsinalhatnek??
2010. szept. 14. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem vitaminos hörcsögkajó+ sok sziács,de nem ártana állatorvoshoz vinni.
2010. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elvittem hasonló helyzetben az egereimet dokihoz. Adott nekik szurit és kértem orálisan adható antibiotikumot is, amivel egy-két hét alatt ki lehetett őket kúrálni.

Kb 1500Ftot kért az egészért. A lényeg, hogy ne hagyd magad ledumálni! :) Minimum orális antibiotikumot kérj, egy próbát megér, hátha bakteriális fertőzés! Szerintem... :S

2010. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kéne vinni, a rágcsálók kezelés nélkül könnyen elpusztulhatnak a megfázástól is...
2010. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ooo...holnap irany a doki...nagyon megvan fazva picikem:( pedig csokott ablakkal alszom nincsen huzat avgy valami..sok forgacs van hogy ne fazzon es megis:( ooo rettenetes:(
2010. szept. 14. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj neki valami meleget, amiben aludhat (rongy, kötött sapi, ilyesmi), és esetleg tehetsz a vizébe egy nagyon pici citromot vagy mézet, adj neki paprokát (C-vitamin). És ne takarítsd folyton, semmi értelme :D Na meg persze vidd dokihoz.
2010. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"orálisan" ?
2010. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvitted orvoshoz??
2010. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen mindenkeppen doki

nekem is volt nagyon regen es megfaznak ketrecben. jobb oket terrariumban tartani es akkor nem eri huzat. nagyon erzekenyek a legminimalisabb huyatra is mivel termesyetes korulmenyek koyott a fold alatti jarataikban alsyanak.

2010. szept. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!