Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kihullott a hörcsögöm szőre. ...

Kihullott a hörcsögöm szőre. Mitől?

Figyelt kérdés
Most voltam egy hétig nyaralni és addig nővérem etette és itatta , ma este ahogy adtam neki enni láttam hogy egy nagy kopasz foltja van az egyik fülétől a nyaka aljáig és a két arcán is és a többi részén pedig elég ritkás a szőre , nemtudom pontosan mennyi idős de már bő egy éves . kór vagy betegség lehet a baj ?
2022. máj. 15. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos. Valamint kérdezd ki alaposan a tesódat, mi történt.

Nekem szeretett akváriumom ment tönkre így, mire hazaértem az elpusztult halak fogadtak. :(

2022. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet akár allergia atka gomba stb. Első körben érdemes lenne az almot papíralomra cserélni. Az nem poros így nem allergizál. Vehetsz akár boltban is papíralmot (safebed vagy carefresh márka) de azok elég drágák. Azt is csinálhatod hogy konyhai kéztörlő papírt vágsz fel kis csíkokra úgy hogy a lakhelye teljes területén legalább egy 5-10 cm vastagon legyen. Ez olcsóbb megoldás bár időigényesebb is. Viszont mindenképpen meg kellene mutatni állatorvosnak. Nem mindegy hogy milyennek mutatod meg mert a legtöbb állatorvos sajnos nem ért megfelelően hörcsögökhöz. Mindenképpen egzotikus állatokhoz értő orvost keress fel aki már kezelt többször hörcsögöt. Az ajánlott orvosok listáját megtalálod a horcsoginfo.hu/allatorvosok oldalon. Illetve itt sok más hasznos információ is rendelkezésedre áll a helyes hörcsögtartásról.
2022. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!