Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a csincsillát megijeszted...

Ha a csincsillát megijeszted ledob egy kicsit a bundájából. Ha folyton ijesztgeted kopasz csincsilla lesz?

Figyelt kérdés
Amúgy nem gonoszkodásból írom, nekem nincs csincsillám, de ezt mindíg is érdekelt. Esetleg tudja valaki a választ?
2010. szept. 17. 21:46
 1/5 Vadas Barbara válasza:
83%
hú, de nevettem ezen, :D vicces, nem is tudtam, h ilyen lehetséges. szerintem nem lesz kopasz, egy idő után megszokja az ijesztgetést, és nem fog ledobni semmit. :D
2010. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy barátom mesélte, hogy egy ismerősénél járt és egy nagy hangtól úgy megijedt az ő csinijuk, hogy kiszaladt a bundája alól.. Csak a farka végén maradt egy kis bolyt... Szegényt ki is nevették.. Tehát igaz. Nekem is van csinim, de én nem ijeszteném meg soha.. Láttam már vizesen és nem volt szép látvány.. (olyan volt, mint a Jégkorszak mókusa.. :) )
2010. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A csinik azért rendelkeznek ezzel a tulajdonsággal, mert ha az Andokban elkapja valamilyen ragadozó madár, akkor így meg tud menekülni. A bundája azon részét, amit a madár fog el tudja "engedni", mint a gyík a farkát..
2010. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

amúgy 22:12 a sztori kicsit tényleg vicces XDXDXD. de szegény csincsilla... remélem már megbundásodott :D

2010. szept. 17. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, de nem folyton kell ijesztgetni, ha egyszer nagyon megijed egyben dobja le az egészet.
2010. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!