Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 200*60 ketrec elég jó két...

200*60 ketrec elég jó két holland törpenyuszinak? Mennyit "kötelező" kiengedni őket mellette?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó nekik ez a ketrec. De naponta kötelező kiengedni őket. Ebben 2 ugrással a ketrec másik végében vannak... Engedd ki őket a szobába szaladgálni naponta.
2022. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ki kell mindennap engedni őket.

De mennyit kell, azt kérdem.

2022. máj. 23. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nem írtad le a mértékegységet! Így hogyan lehetne eldönteni?

Az anonim válaszoló nyilván egy barátod, mert ő tudja miről beszélsz.

Ez fontos.

A húgomnak most halt meg egy nyuszija ismeretlen okok miatt.

Szerény véleményem szerint, azért mert ritkán volt otthon, nem tudta eleget kiengedni, és a nyuszi lehet hogy ezért halt meg. Legalább egy más állatot ismerek, ami az ilyen fajta stresszbe bizonyítottan bele tud halni, az pedig a kenguru amíg kölyök.

2022. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A ketrec már a nagyobbak közé tartozik, úgyhogy az megfelelő lesz. Lehetőség szerint minél többet engedd ki őket, de ha nagyon minimumot kell szabni akkor 1-2 órát mondanék
2022. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi #4-es, akkor jó, az mg lesz bőven(3-4 órát tudom kiengedni naponta).

Csak attól féltem, hogy kell nekik egy fél nap kint, hogy kb csak aludni elég nekik ez a ketrec.

2022. máj. 24. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3-4 óra már szerintem teljesen rendben van. Lehet kapni “karámot” amit fel tudsz állítani szobában is, ezzel le lehet választani egy szoba egy részét vagy a ketrec elé egy kifutót építeni belőle, ezzel tudod még növelni az életterüket. Van olyan ismerősöm is akinek teljesen szabadon élnek a nyuszijai a lakásban, nálunk meg kb mindig kint van amikor csak otthon vagyunk. Nyilván ehhez nyúlbiztosra kell alakítani a szobát, a lakást
2022. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!