Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez megfelelő lenne patkányketr...

Ez megfelelő lenne patkányketrecnek?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, madárnak van kiírva, de patkánynak megfelelő lehet? Azt olvastam, hogy sokkal jobb, ha magas mint széles. Emeleteket tudok bele rakni, az aljára is tálcát. Megfelelő lehet ez? Vagy kicsi?



2022. jún. 15. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Együtt a Kisállatokért Alapítvány anno rengeteget segített mikor a patekjaim ügyében kértem tanácsokat. Ők azt mondták hogy legalább 70*50 cm alapterületű helyet válasszak ami legalább 80 cm magas. A patekok szeretnek felfelé mászni szóval ennél kisebb helyed semmiképp se legyen. Fontos hogy legyen benne sok polc cső bújó függőágy. Illetve a lakhely ne legyen tűző nap vagy huzat közelében.
2022. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mélységes vagy szélességre kicsi, de amúgy megfelelő lenne. Ha jól értelmezem. Akkor keresek kicsit szélesebb, de kb ekkora ketrecet, köszi!
2022. jún. 15. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen. De egyébként írj nekik te is nyugodtan fb-on. Mivel ez elég magas ketrec így lehet hogy összességében jó lenne nekik. De én nagyobb alapterületűt vennék a helyedben. 😊
2022. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nagyobb, és talán szeretnék is azt a kis tetőteret, ha kialakítok oda egy kis "padlásteret", nem?

Rendben, fel keresem őket is.

2022. jún. 15. 12:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha jól számoltam, ebben akar 6 emeletet is ki lehet alakítani, 3 egyik oldal, 3 másik oldal 1-1 szint eltolással, plusz a kis padlás. De lehet hogy csak 3 emelet, és akkor nem lesz túl zsúfolt, és jobban beérnek ágak, függő ágyak, csövek meg minden félek.
2022. jún. 15. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a második ketrec jobb amit linkeltél. Nagyobb is és tényleg bele lehet tenni több emeletet. A tetejeis kihasználható szerintem.
2022. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jún. 15. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A második tényleg nagyon szuper kis patkány palota, ha akarsz ennyit szánni rá szerintem jó, bár érdemes körbenézni jófogáson használt ketrec/röpdéért, töredék áron lehet kifogni jókat.
2022. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!