Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csimpánz és bonobó nők...

A csimpánz és bonobó nők fenekéből miért lóg le ilyen nagy cafat piros hús mint egy reklámszatyor?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
nem tudom, de gusztustalan mintha a bele lógna ki vagy a belső szerve
2022. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hosszú lesz ez a nyári szünet mindannyiunknak, úgy látom....
2022. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__11784831..


Volt már, olvasgass. És legközelebb ne a kisemlősök kategóriájába tedd a majmokat, mert nem azok :)

2022. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Abban hordják haza a bótból csirkefarhátat.
2022. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert szétvannak khmm-khmm.
2022. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Pont ugyan azért mert két szemük van a fejükön.

Ha konkrétabb aktorok lenni a gyengébbek kedvéért (ezalatt a t. kérdés feltevő értem) így alkotta meg a természet.

Ezen túl, fenmaradásuk, életük szempontjából milyen szerepet tölt be (pl. figyelem felhívás stb) nem kellene itt megválaszolni, te mint a témát figyelmesen tanulmányozó, szakirodalomban utána nézel. A legtöbb amit tehettem érted kedves kérdező egy ilyen kérdés esetében 👍🙋

2022. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Az jelzi azt, hogy kész a párosodásra. Mivel a bonobók a konfliktusaikat is szexszel oldják fel, meg úgy alapból is folyton szexelnek (még egyneműek is), ezért nekik állandóan meg van duzzadva.
2022. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!