Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha egy lefagyasztott doboz...

Ha egy lefagyasztott doboz töltött káposztát, hurkát utaztatok reklámszatyorban 24 órán át egy sötét táskában, akkor megromlik, vagy kibírja?

Figyelt kérdés
Anyumnak küldtem ki külföldre, mert ment ki kocsival ismerőse hozzá meglátogatni, és ennyi idő az út mindennel együtt..
2014. ápr. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem romlik meg. Visszafagyasztani nem tudja, mert nagyjából ki is fog olvadni. De gondolom, hogy nem is akarja. Beteszi otthon a hűtőbe, és nyudotan eszgetheti még egy-két napig, míg el nem fogy. Persze nyilván függ az adag mennyiségétől, hogy mennyire olvad ki, meg attól, hgoy tettél-e mellé jégakkut. Meg hogy a kocsiban mennyire meleg helyre került. De ha teljesen kiolvad is, megromlani akkor sem fog.
2014. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Ha az ismerősnek van hely a kocsijában, akkor egy kisebbfajta hűtőboxban pár jégakkuval körbevéve még csak kis sem fog engedni.De akár egy hűtőtasakba is beletehet, ha belefér, persze abba is jégakkukkal.

Amúgy a főtt ételt vissza lehet fagyasztani,semmi baja nem lesz. csak a nyers húsokra és zöldségekre vonatkozik a visszafagyasztási tilalom.

Ha a táska marad, akkor pedig többréteg újságpapírba is csomagold be a dobozokat.

2014. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megromlani. Tegyél mellé jégakkut és még tovább fagyos marad.
2014. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs jégakud: pár ásványvízes palackot tölts meg vízze fagyaszd le,és tedd a szatyorba.ez mivel tömörebb nehezebben fog kiengedni.

de jégaku mellé is tehed + az üvegeket.

2014. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt írtam másodiknak, mint a többiek, mégis lepontoztak a sárgaföldig... Jó lenne tudni miért.

Ha pedig a visszafagyasztással van valakiknek gondjuk, olvassanak egy kicsit utána és majd belátják, hogy igaz , amit írtam. Főleg a töltöttkáposzta. Nem egyszer előfordult, hogy a fagyasztóból kivett adag megmelegítése után is volt még maradék, és simán lefagyasztottam újra. soha semmi baj nem volt vele.

A rosszindulatú lepontozásokat pedig már abba lehetne hagyni, végtelenül gyermeteg szokás...

2014. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!