Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a törpenyuszinkat nem...

Ha a törpenyuszinkat nem vettük sokszor ölbe kiskorában, akkor 7 hónaposan hogyan tudjuk ölbe szoktatni? Olyan jó lenne, ha bújós lenne, de nem az!

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

van olyan nyuszi, ami egyszerűen nem igényli. nekem van 2, az egyik mindig jön az ölembe, hogy simizzem, a másik meg rohangál, néha megáll előttem, akkor megsimizem, és rohan tovább... :)

de azért lehet, hogyha kézből eteted, vagy ilyesmi, akkor hozzád szokik

hajrá!

2010. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezd úgy, hogy egy hétig simogatod, vakargatod stb... Egy hét után vedd ölbe, de csak úgy, hogy egy pokróc van rajtad! Aztán ha ott nyugodtan simogatod, kész! Máris bújós nyuszkód van! :D
2010. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Enting ***** válasza:
Szerintem nem fog sikerülni. Az enyém már majdnem egy éves. A tenyésztője nem fogdosta kiskorában. Nem sikerült az ölembe szoktatni mindezidáig. Szeret, az látszik rajta, a simogatást is élvezi (bár ő dönti el, hogy mikor szabad), meg jön utánam mindenhova, de hogy felvegyem, azt nem engedi, és egyébként sem bújós, nem keresi a testi kontaktust. Ő ilyen, kész. Azt hiszem, egyszerűen vannak távolságtartó nyulak, meg bújós nyulak.
2010. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a miénk is olyan, hogy fut oda hozzánk, engedi a simit, kézből etetjük, de ha felemeljük, ölbe vesszük, kiugrik...:(
2010. szept. 23. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!