Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehetne a legbiztonságo...

Hogyan lehetne a legbiztonságosabbá tenni a nyuszi ketrecét?

Figyelt kérdés

Idén lesz nyolc éves a nyuszink, és sajnos az utóbbi időben nagyon látszik, hogy kezd megöregedni. A gerincével is problémák adódtak és folyamatosan szétcsúsztak a lábai a ketrecben, elesett, illetve a wc-jébe is mikor bement mindig megbotlott. Ezekre azt a megoldást találtuk, hogy alacsonyabb szélű wc-t kapott, illetve beraktunk neki egy szőnyeget, hogy ne csúszkáljon.

A szőnyeg annyira nem vált be, mert az alacsony wc miatt, mindig lepisili a szőnyeget, és nagyon büdös, illetve nehéz is tisztítani.

Nekem még az jutott eszembe, hogy valamilyen gumis felületű szőnyeget be lehetne rakni helyette (pl. mint a kádban a csúszásgátló) és arra forgácsot szórni, hogy az beszívja a vizeletet. De persze az is rizikós lehet, hogy ha éppen beleül vagy épp elkaparja azon a felületen a forgácsot, akkor meg a bundája szívja be, amitől meg bőrbetegsége is lehet... Kutya pelenkát sem tudunk betenni mert azt meg felkaparja, illetve feltépi/megeszi.


Valakinek esetleg volt ilyennel tapasztalata? Tudna tanácsot adni, hogy mi lehet még jó megoldás?



2022. júl. 8. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem a furdoszobaszonyeg tok jo erre. Naponta kell cserelni, persze, de ki lehet mosni mosogepben.
2022. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi esetleg.

2022. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a lenszonyeg anyagi csod lenne szerintem. Biztos vagyok benne, hogy naponta kellene cserelni, tisztitani nem igazan lehet es 2 db kerul majdnem 1600 forintba.
2022. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,

a lenszőnyeget annyira nem szeretnénk, mert az is beszívja a pisit sajnos:/

Ma vettünk fürdőszobai szőnyeget, ami gumis, remélem beválik.

2022. júl. 9. 19:42
 5/5 anonim válasza:
0%
Le kel vágni mert már öreg. Ha nem teszed fájdalomba fog meghalni.
2022. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!