Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok egy szobában tengeri...

Tarthatok egy szobában tengerimalacot, patkányt és hörcsögöt, vagy stresszesek lesznek egymás szagától?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egymással összezárva. Viszont költözés előtt állok, van 3 malackám és egy hörcsögöm és gondolkodom azon, hogy majd később talán szeretnék patkányokat is. De feltehetően mindenki otthona csak a szobámba férne el.
2022. júl. 11. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tarthatóak egy helyiségben. Viszont soha ne találkozzanak közvetlenül egymással. És ügyelj arra is hogy megoldható legyen karanténozni másik szobában ha szükséges.
2022. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy találkozzanak. Alapból eddig is azt csinálom, hogy ha a hörcsögöt ölbe vettem(szeret úgy aludni, nagyon kezes :) ), utána kézmosás, ruha csere mielőtt a malacokhoz nyúlok. Fordítva szintén.

Ha minden igaz karanténozni fogok tudni szükség esetén, a szobámból nyílik egy üres, kicsi szoba, szóval az is nyugis.

2022. júl. 11. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem baj nekik egymás szaga (nkeed annál inkább :D), de azt kalkuláld bele, hogy mindenkinek kell a felügyelt játékidő. Szóval ha mondjuk mindnekivel játszol naponta 1 órát, azt hogyna osztod be, marad-e időd másra.
2022. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Éltem már egy szobában rágcsálókkal, nem büdösek normál takarítás mellett. :) Beleférnek az időmbe, az utazás alapból szinte kiesik az életemből a home office miatt, meg mert online intézem a bevásárlást. Konkrétan melón, takarításon meg főzésen kívül nincs napi dolgom. A hörcsögömmel töltött idő meg sokszor kettő az egyben. Én dolgozok, ő alszik az ölemben. :D
2022. júl. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!