Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac szereti ha a...

A tengerimalac szereti ha a hasát simizem vagy csak az én lány malacm nem szereti? És ha nem szereti akkor miért, talán terhes? Mert elég körte formájú a fara . De érdekes modo na fiú malac sem szereti ha a hasát simizem, egyszerüen elfut akkor

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint egyik malacka sem szereti,ha a hasát simizzük.Talán azért,mert ott túl sebezhetőnek érzik magukat. :)
2010. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez ollllyan aranyos kérdés volt! X"D Sírtunk a nevetéstől. Ja és szerintünk TERHES, igen! Mindenképp. XDDD


Amúgy a tengerimalacok félősek, és nem igazán szeretik ha a hasukat piszkálják, ahogy ált. a nyuszik se túl simogathatóak, hacsak nem szoktatták hozzá őket, akkor akár bújósak is lehetnek.

2010. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe nem jutna a malac hasát simogatni, akkor ki kell teríteni szegénykét! Simogasd csak a hátát!
2010. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát istenem....Én csk aranyos kérdéseket tudok írni.

15/f

2010. szept. 21. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:

A legjobb és leghüségesebb barátomat vesztettem el egy tengeimalac Gusztika személyében!:(

Ö nagyon szerette , ha a hasát simizem, vagy a kis buksiját!

Már 2 éve, hogy elmennt de soha senkivel nem tudtam beszélni róla, mert tudtam, hogy egy olyan ember akinek nem volt, vagy nincs tangeimalackája az ilyent nem érti meg és csak kinevet ha megkérdezed, hogy szereti-e ha a hasát simogatod!

A mai napig nem tudtam megsiratni Öt isten igazából!

Nincs kinek elmondjam , milyen volt Ö és mit jelentett nekem!

A haláláért Én vagyok a felelös , talán épp ezért nehéz még most is!

Azóta sem volt egy tengerimalac olyan mint Gusztika!

Hiába van még mellettem két hörim, nem pótólja Gusztit senki és semmi!

Ezek a kis állatkák nagyon intelligensek, némelyik még egy embernél is jobban!!!

Nagyon sokat tanultam töle, és róluk!

Ha gondolod irj privit és mesélek neked!

Válaszok a kérdéseidre!

Ja és még valami!

Hidd el addig használd ki a vele töltött idöt amig még lehet, mert vissza már nem hozhatod, és ha elmegy egy másik tengerimalac még akkor sem teljesen egyformának tünik nem fogja pótolni!

2010. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Részvétem utolag,és ksözi a válaszodat!
2010. szept. 21. 19:53
 7/11 A kérdező kommentje:
*köszi
2010. szept. 21. 20:02
 8/11 anonim ***** válasza:
engem érdekelne a történeted,írsz privit?
2010. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel léccí írj nekem is
2010. szept. 22. 13:51
 10/11 anonim válasza:
a mi malacaink nem szeretik ha a hasukat simogatják!:s
2010. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!