Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy fiú tengerimalac és egy...

Egy fiú tengerimalac és egy lány aranyhörcsög jól kijön egymással? Érdemes egybeereszteni őket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Legalábbis egy ketrecben tartani őket semmiképp. Óvatosan, úgy, hogy fogod az egyiket, össze lehet őket szagoltatni, ha nagyon akarod, de sok értelme nincsen, nem lehet őket együtt tartani úgyse. Inkább vegyél a malacnak egy másik malac társat, mert társas állat, a höri meg amúgy is egyedül érzi jól magát.
2011. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. A tengerimalac simán megölheti a hörcsögöt,és gondolom nem ez a cél.Csatlakozom az előzőhöz,én is inkább a malacnak vennék társat.A hörcsög jól elvan egyedül is.
2011. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj neeem :D Nekem hörim van bnőmnek meg tengerimalaca :D és ezen gondolkoztam! köszi a választ :)
2011. márc. 12. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!