Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most találtam a hörishop.hu...

Most találtam a hörishop.hu oldalt. Mit érdemes innen venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Törpehörcsög gazdi vagyok. Mit ajánlotok erről a weboldalról? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.🥰

2022. júl. 28. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Leginkább semmit. A ketrecek, felszerelések és eledelek 90%-a használhatatlan és egészségtelen. Amiket a magazinjukban írnak, egy rakás baromság, látszik, hogy gőzük nincs a hörcsögökről. Konkrétan olyan méreteket írnak lakhelynek is, ami törvényt sértő állatkínzás. Egy ezeregyedik alja kisállatbolt hozzáértés nélkül. Tájékozódj a hörcsöginfóról. Vásárolj a glirexről. Ott legalább tényleg értenek hozzá.
2022. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Törölve a kérdésem, hogy ez reklám-e? Akkor így, ebben a formában bármilyen cég reklámozható? Értem, köszönöm az infót, komolyan!
2022. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok reklámozni semmit csak kérdeztem!!! Nem töröltem semmilyen választ
2022. júl. 28. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek
2022. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne vegyél innen, semmilyen állatnak való felszerelést nem árulnak
2022. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél innen semmit!!!!

Elsővel értek egyet.

2022. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SNikolett válasza:
25%

Fura válaszok érkeznek a kérdésedre. Ennyi erővel sehol ne vásárolj semmit, se a Fressnapf-ban, se az Alphazoo-ban és az internet egyetlen webáruházában se, csak és kizárólag Glirex-ről és persze a hörcsöginfóról. Én rendeltem Tőlük, korrekten állnak a vásárlóhoz, gyorsan megkaptam amit rendeltem.

És a hörcsögjeim is évek óta boldogak a sok szeméttől amit az interneten és a boltokban találni.

2022. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem azt mondtuk, hogy SEMMI nem jó más oldalakról, és senki soha ne vásároljon máshonnan, de a legtöbb webshop (mint a hörishop is) 90%-a vacak cuccból áll.. ezért nem javasoljuk az oldalt, hogy ne támogassuk azokat, akik ilyen rémes cuccokat árulnak. Meg amúgy is, alig van valami, ami jó, és minek vacakoljunk azzal, hogy végigmegyünk 200 terméken egyesével, hogy miért nem jó.. meg kockáztassuk azt, hogy valaki vackot vegyen? Inkább akkor javasoljunk olyan oldalt, mint a glirex, ahol minden jó, és így nem tud az ember rosszat venni a hörcsögének. Sokkal egyszerűbb, így nem veszb vélelten sem olyat, amit nem kéne, és ráadásul támogatsz vele egy korrekt shopot, aminek az állat a lényeg, nem csak a pénz.. és van még több jó oldal, pl. állatijó áruház, szintén ilyen, csak drágább. Meg a petneten is nagyon sok jó dolog van, de ott már azért nagyon sok rossz is.. de még mindig egész jó arányban.
2022. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!