Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek rágcsálója van, mennyi...

Akinek rágcsálója van, mennyi volt a legnagyobb összeg amit eddig állatorvosra költöttél, amikor látszólag beteg lett?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 21:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Es egyebkent 4 malacom van, 2 eve, gyerekkoruktol van mind a negy. Egy lett beteg most eloszor.
2022. aug. 6. 19:54
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-re a 20 sok. Másodikra a 35 szerintem elfogadható. Hogy mit lehetne meg tenni, az a konkrét esettől függ.
2022. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Amit nem szeretnek azt en se hogy az en penzembol kiserletezzen az orvos, ultrahang, vervizsgalat, meg amit meg kitalal....
2022. aug. 6. 22:19
 14/18 A kérdező kommentje:
Es a vegen meghaljon a malac 100+ ezer ft kezelsi koltseg utan...
2022. aug. 6. 22:19
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

Úgy teszel, mintha a doki direkt szívatni akarna. A fogyas nagyon általános tünet, az egyik legkezenfekvobb malacoknal a fogproblema, ezt kizárták. Csináltak röntgent és nem is hiába, mert volt hugykove. Ha ez különálló probléma volt, akkor sem maradhat úgy, megműtötték.

Sok esetben bizony kizárásos diagnózis van, az embereknél is - persze, ha a te életedről van szó, gondolom, nem bánod, ha "kiserleteznek" rajtad.

Én megértem, hogy ez sok pénz, és váratlan kiadás, de sajnos ez van

Ha nem bízol a dokiban, keress más szakértőt!

2022. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Én megértem, hogy ez sok pénz, és váratlan kiadás, de sajnos ez van"


En is megertem amit irsz, de sajnos elfogyott a keret a tovabbi kezelesre, sajnos ez van. Nem fogok 35 fokba kocsiba ulni 100 km-t levezetni egy ragcsaloert, amit 5000 ft-ert vettem. Mar igy is az aranak a sokszorosat koltottem ra, tobbet mint itt barmelyik hozzaszolo.

2022. aug. 7. 14:39
 17/18 A kérdező kommentje:
Kapni fogja tovabbra is a gyogyszereit amit felirtak neki + kenyszeretetes es bizom benne hogy felepul.
2022. aug. 7. 14:42
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

#7


"Ez a hozzáállás elég gusztustalan részedről... Egzotikus állatokhoz értő orvoshoz kell fordulni ha baj van. Sima kutyás macskás doki max tippelni tud."


HA AZ ORVOS NEM ISMERI AZ ADOTT FAJT, AKKOR NE VÁLLALJA EL!!! Az nem gusztustalan, hogy lehúzza az ügyfelet?

2022. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!