Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran adhatok banán...

Milyen gyakran adhatok banán chipset az egy éves aranyhörcsögömnek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A banán aranyhörcsögöknek ritkán adható. Túl sok kalória van benne.

[link]

2022. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A chips ráadásul sokszor hozzáadott cukrot is tartalmaz, nézd meg a csomagoláson, a tied milyen. Ha az is ilyen akkor inkább ne adj neki. (előző voltam)
2022. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán (kb havonta) és nagyon keveset (egy kis darabot) mert magas a cukortartalma.
2022. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy ritkán adható, a kérdés az, hogy mit értünk azalatt, hogy ritkán, mert ez nem tiszta nekem. Hetente? Havonta?

Néztem csomagolást, direkt olyat választottam, amiben nincs hozzáadott cukor.

2022. aug. 16. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Havi egyszer, és csak kisebb darab. Elég hamar képesek elhízni a hörcsögök, ami meg rövidíti az életüket, így vigyázni kell rájuk. Mint amikor a gyereknek nem adsz naponta csokit, fagyit, túró rudit, tortát, ropit, kekszet, stb. mind-mind naponta, mert ha így tennél az ajtón sem tudna kimenni idővel.
2022. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ mekkora az élettere,tud e rohangálni,van e forgója-hogy lefussa a fölös kalóriákat.Legyen itatója-egyébként is kell-ha iszik gyorsabban tisztul a szervezete.Én havi 2-3-4 alkalommal adtam szárított gyümölcsöt,nem feltétlen banánt,hanem almát,szerette ropogtatni.
2022. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Havi egyszer ketszer
2022. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!