Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Örökbefogadhatok egyszerre...

Örökbefogadhatok egyszerre egynél több hörcsögöt?

Figyelt kérdés

A Hörcsögmentés posztjainál gyakran látom a kiírást, hogy egyszerre csak egyet lehet. Ez amiatt van, hogy nehogy együtt legyenek tartva az állatok, ugye jól gondolom? Ha tudom bizonyítani, hogy egynél több hörcsögnek is tudok megfelelő körülményeket biztosítani, ez akkor is érvényes?


Jelenleg még azért nem érdeklődtem náluk, mert nem aktuális, csak pár hónap múlva költözöm haza külföldről. Korábban már voltak hörcsögeim, szóval a megfelelő felszerelések és tudás az adott. A régebben terráriumként használt ikeás üvegszekrényeim(számszerint 3) még megvan a szüleimnél, meg két fa mókuskerekem van, 30-33 centi átmérővel, meg pár házikó, homokozó, etető tálka, itató is megvan régebbről. Szóval igazából otthon már csak a megfelelő almot, kaját és fürdőhomokot kéne beszerezni. (Ugyanitt kérdés, melyik webáruházat ajánljátok? Eddig a glirexes oldalon nézelődtem, nekem jónak tűnik. Milyen tapasztalataitok vannak vele?)


Viszont tényleg, hogy működik ez az örökbefogadás? Mindenképp egyszerre csak egy csöppséget lehet? Miből áll egy örökbefogadási szerződés?


2022. aug. 25. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyszerre többet is, viszont akkor külön mindnek megfelelő helyet kell biztosítani. Bár ahogy olvasom a kérdésed , a feltételek egy része már teljesült.


Glirexet ajánlom, pont nemrég voltam a nálunk lévő állateledeles boltban, jobban megéri rendelni, mint ott bevásárolni egyrészt. Másrészt, a legjobb minőségű cuccok náluk vannak Magyarországi viszonylatban.


Ha érdeklődsz náluk, akkor elküldik a szerződést is, még a legelején, el is van magyarázva, hogy mi miért van beleirva. Igazából azt foglalja magában, hogy megfelelő körülmények között tartod az állatot, ezt kell aláírnod.

2022. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bátran írj üzenetet a Hörcsögmentésnek. Akkor el fogjuk küldeni neked a részletes tájékoztatót az örökbe fogadás feltételeiről és folyamatáról. Egyszerre több hörcsögöt is örökbe fogadhatsz, viszont akkor mindegyiknek külön helyet kell biztosítanod, és soha egy pillanatra sem találkozhatnak. De ez benne van a szerződésben is. ☺️


Ajánlott weboldalak:

horcsoginfo.hu

glirex.hu

zooplus.hu

petnet.hu

dtrbubby.hu

2022. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Te a Hörcsög mentésről vagy 3as vagy csak bemondó?
2022. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hörcsögmentéstől vagyok. Azért írtam úgy a 3-as üzenetet, ahogy. 😊
2022. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!