Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az illatos úti menhelyen ugye...

Az illatos úti menhelyen ugye nem ölik meg az örökbefogadható macskákat? Sajnos sokszor látok odakerült cicákat, de mégis mindig kevés az örökbe fogadható cica az oldalukon.

Figyelt kérdés
Sajnos minden macskát nem fogadhatok be, de ha már az utcán kóbor macskát látok akkor nagyon szomorú tudok lenni. :(
2021. máj. 15. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mennyire népszerű a hely, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyi cica talál gazdára onnan, de nagy valószínűséggel amelyik olyan betegségben szenved, vagy nagyon régen van már menhelyen, azt előfordul, hogy elaltatják. Legalábbis én így tudom :/
2021. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Menhelyen csak állategészségügyi okokból altatnak. A régóta ott lévő álltok elaltatása a sintértelepeken szokás, de ott meg inkább kutyákkal foglalkoznak.
2021. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
87%
Elvileg jó ideje nem altatnak már az Illatoson.
2021. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A sok lepontozgató meg is írja, hogy mi nem tetszik, mivel nem ért egyet, vagy csak szimplán rossz napja volt? XDDDDDDDD
2021. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek elaltatva a macskák, csak akkor ha gyógyíthatatlan betegek. A macskákért szerencsére nagy az érdeklődés, lakásban is könnyebb tartani és hamar kiadásra kerülnek - ezért látsz kevés cicát az oldalon.
2021. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!