Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Medencébe esett denevér,...

Medencébe esett denevér, miért nem tepül el?

Figyelt kérdés
Reggel vettem észre, kivettem egy hálóval, de azóta is ottmaradt, nem repült el. Megpróbáltam dobozba rakni, de akkor kicsit a földhöz közel par métert repülve azonnal elkezdett menekülni. Ezt követően megint kicsibe összehúzta magát. Vélhetőleg nem beteg, mert a medencébe úgy repült bele, de annak kis perem részén épp hogy meg tudott kapasztkodni a víz elöl. Mit csináljak vele. Raktam egy kis vizet neki egy kupakba.

2022. szept. 6. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A denevér éjjel aktív, nappal pihen. Most már sötét van, tedd ki valahová, valószínűleg elmegy.
2022. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Élvezi a pancsolást.
2022. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A denevér a földről nem tud felrepülni, tehát hiába teszed le, nem repül el.

Ezért alszik a magasban kapaszkodva.

2022. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Tedd valahova magasra.
2022. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, közben eltűnt, nem találtam meg sehol, remélem elrepült. Én is olvastam hogy nem tud felszállni a földről, de mégis kb 5 centire felszállt amikor piszkáltam, de nappal nem volt hajlandó többet repülni.
2022. szept. 6. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tud tepülni... 🤣
2022. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"kb 5 centire felszállt"

Csak felugrott.

2022. szept. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!