Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire tudom a Glirexes...

Mennyire tudom a Glirexes rendelésemet "időzíteni"?

Figyelt kérdés

Nálunk helyben nincs csomagautomata, senkit nem ismerek a környéken, aki rendelne bármit is és meg tudja oldani az átvételt, szóval maradt a házhozszállítás, mint opció. Viszont otthon tartózkodom okt. 31-től nov. 4-ig.(csak a hétköznapokan nézve) Tudok úgy rendelni, hogy ezen az intervallumon belül érkezzen meg? Ha igen, akkor mikor kéne?

Csak kaját, meg alomhoz való dolgokat szeretnék, tehát nem kézműves dolgokat, aminél olvastam, hogy lehet csúszás, illetve azt írja az oldal, hogy amit szeretnék az van készleten.


2022. okt. 15. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz így rendelni. Rendeld lakhelyre vagy ismerőshöz és akkor átveszik helyetted.
2022. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy helyben, akiket ismerek, azoknál szintén ez a helyzet.

Egyébként nem azt akarom, hogy megadok egy időintervallumot, hogy na nekem két dátum közt jó. Hanem arra gondolok, hogy mennyire tudok a szállítási idővel megbízhatóan számolni. Más oldalnál jártam úgy, hogy a 3 napból mindenféle jelzés nélkül 14 lett.

2022. okt. 15. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj nekik egy üzenetet, segíteni fognak, hogy szerintük megoldható -e.
2022. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj nekik, segítettem be webshopnál, nincs ráhatásunk mikor megy a futár de annyit tudunk tenni hogy ha tudjuk hogy pl a GLS másnap szállítja ki a cuccot és neked mondjuk 27-ére kell akkor mi 26-án adjuk fel.
2022. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!