Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnek gy kis allatot....

Szeretnek gy kis allatot. Csincsilla vagy goreny?

Figyelt kérdés

Rolam


- van napi 2 oram jatszani veluk hetkoznap es kint lehetnenek napi kb 4-5 orat


-van koltsegem kifizetni a dolgokat az nem probléma



-kertes hazban Elek



-es ez az elso nagyobb allatom

(Volt mar horcsogom de ennyi)



2022. okt. 17. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyuszi nem jöhet szóba? A gorennyel sokat kell foglalkozni a csincsilláról sokat nem tudok semmit....
2022. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Volt mar rola szo de felmertuk a korulmenyeket es sajnos neki nem tudunk mindent biztositani mert a ketrece sajnos nem ferne el. A tobbinek elvileg igen. A patkanytol sajnos rettegnek pedig az lenne a legjobb szerintem. A degu nekem nem jön be horit meg nem szeretnek megegyszer.
2022. okt. 17. 17:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kertet remélem nem azért emelted ki, mert kint akarod tartani őket. Egyiket se lehet. Mindkettőnek hatalmas beltéri ketrec kell.

Görénynek nagyobb a mozgásigénye és ha azt akarod, hogy ne legyen harapós, rengeteget kell kézhez szoktatnod.

A csincsilla nem annyira babusgatós állat (persze vannak egyedek, amik kedvelik a simogatást), de őket párban kell tartani.

2022. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha görényt szeretnél, ezt előtte olvasd el mindenképp.

[link]

2022. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dehogy kint fogom tartani oket, bent. 4-es csak annyit fuznek hozza hogy en vagyok a goreny ugy hogy idegen emberekre mondogatsz ilyeneket ok nelkul.

Eddig utana olvastam es szerintem a Csincsillaknak jobban tudom biztositani a jo eletet!

2022. okt. 17. 17:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsanat valaki kitorolte a megjegyzeset, mar masvalaki a 4-es
2022. okt. 17. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Cica! ☝️ 🐈
2022. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csincsillára szavazok én is. A görényhez képest egyszerűbb a tartása.
2022. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a görényre.
2022. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csincsilla esetén legalább kettőben gondolkodj mert tilos őket egyedül tartani. Ivartalanítani kell hogy őket ne legyen felesleges szaporulat. Vállfás szekrény méretű hatalmas ketrec kell nekik és emellé több óra kiengedés. Az Együtt a Kisállatokért Alapítvány fb oldalán betekintést nyerhetsz a tartásukba. Javaslom a tőlük történő az örökbe fogadást.
2022. okt. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!