Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm mindig...

Az aranyhörcsögöm mindig emelgetí a hátsóját a kölykeinek ez mért van?

Figyelt kérdés
Csak szoptatja őket vagy már esetleg párzásra hívja fel őket?amúgy a kicsik 3 hetesek nem tudom mikor lesznek ivarérettek.
2010. szept. 27. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
6-8 hetesen lesznek ivarérettek. De nem ártana olvasni róla mielőtt bármilyen állatot is tartasz, és ezt nem kötözködésből mondom, de sok kellemetlen dolog érhet ha még alapdolgokkal sem vagy tisztában.
2010. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem volna kötözködésnek akkor sem de amúgy azért is írtam ki ezt a kérdést mert sehol nem találtam a interneten rá választ,egyébként jól kikupálodtam Aranyhörcsögből :P
2010. szept. 27. 22:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és am ebből választ nem kaptam a kérdésemre xD"
2010. szept. 27. 22:27
 4/4 anonim válasza:
van úgy, hogy megsimizem a hörcsögömet és akkor ő is megmerevedik, emelgeti a hátsóját (ez minden lány hörcsögömnél így volt, előfordult), szerintem azt hiszi, ilyenkor hogy a párja az és párzani akar. így szerintem nálad is ez lehet a helyzet, hogy ahogy hozzáérnek a kölykei, ez jön elő nála...
2010. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!