Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lisztkukacot tárolása? Eleségá...

Lisztkukacot tárolása? Eleségállatnak venném hörcsögnek

Figyelt kérdés

Igaz hogy a hűtőben kell tartani őket? Mert még nem költöztem el otthonról és apám valószínűleg sikítófrászt kapna ha reggel kinyitná a hűtőt és a kukacok szemeznének vele 😂😂 simán egy lesötétített dobozban is lehetnek ugye? Kell bele lyukakat szúrni, nem fulladnak meg? Illetve kell őket etetni? Nem tervezem őket szaporítani a szüleimre való tekintettel, szóval csak egy kis dobozkányi kukacról lenne szó.


Köszi a segítséget


2022. okt. 30. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hűvösben lehet hogy találsz a lakáson belül más helyet is, ahol 5-10 fok körüli hőmérséklet van.
2022. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Apukam horgaszott, kukacokat tartott a hutoben, bar az nem lisztkukac volt gondolom. Egyszer valahogy kiszabadultak a dobozbol, na akkor kaptam sikitofraszt...😆

Az egesz hutot elleptek 🤢

Amugy nem sok vizet zavartak a dobozban.

De a horcsognek tudsz adni szaritott lisztkukacot, szerintem az egyszerubb. Az a baj, hogy meg a legkisebb mennyiseg is nagy ahhoz szerintem, hogy gazdasagosan tudj veluk etetni, nem fog elfogyni, aztan lehet hamar bogar lesz a kukacokbol :D

2022. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rakd a fagyaszóba őket, utána bármikor előveheted a döglött, de amúgy teljes táp és ízértékű friss husikat!
2022. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig kapott szárított rovarokat azokat szereti ezért gondolom hogy talán megpróbálom az élőt.

Csak hát igen ha elszabadulnának a hűtőben azt kb sose mosnám le magamról 😂😂

Ez a fagyasztós dolog jó ötletnek tűnik, köszi

2022. okt. 30. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis műanyag dobozba tedd őket. Legyen rajta a teteje és szúrj rá kicsi lyukakat hogy kapjanak levegőt. Zabpehely jó alájuk. Így nem fognak a hűtőben elszabadulni. Fagyóba nem tenném semmiképp.
2022. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!