Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történt 2 éves tengerimalac...

Mi történt 2 éves tengerimalackámmal?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra jobboldalasan megy, fejét jobb oldalra döntve eszik. Nem vísit, nem beszélget ahogy szokott, csak elvan, megijed mindentől. Esetleg megfázott a füle? Egyensúlyzavara van? Vagy mi lelte szegénykémet?
2010. okt. 1. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Eszik rendesen meg minden?Az én malackám is igy járt bár ő egy injekció után amit a dokitól kapott és 1óra múlva már nem élt:( szerintem sürgössen vidd dokihoz.
2010. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfázhatott a füle.. vidd el dokihoz :] ő majd segít. és jobbulást neki :S :]


"Fülgyulladásnál a tengerimalac kissé oldalra hajtja fejét, nehezebben jár-kel. A fülgyulladás igen fájdalmas és veszélyes (!) a tengerimalac számára, ezért orvosi kezelésre szorul. Ilyen esetben hatásosnak bizonyulhat a fülbe csepegtetett Tresaderm. Hallójárat gyulladást egyes esetekben fülatkák is okozhatnak."

2010. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Étvágya van neki,sajnálom szegényt hogy az én hibámból fázhatott meg, lehet.Pedig mindig vigyázok rá!Köszönöm a válaszokat!Remélem holnapra jobban lesz.
2010. okt. 1. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Érzékeny kis műszerek ezek a kucuk. Nekem is volt kettő. Négy évig éltek. Imádtam őket.
2010. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan aranyos,hogy ilyen szépen beszéltek róla:D

Én is imádom a tengerimalackákat,tartottam is régen.:)

Szóval szerintem is a füle a ludas,orvoshozz vidd el,fülcseppel kell majd kezelni sztem.

minden jót

2010. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. okt. 1. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
vidd el sürgősen dokihoz!
2010. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!