Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy lány aki nemrég kapott úgy hörcsögöt hogy szinte semmit se tud róluk,meg nem is akart csak kérdezték tőle hogy akarsze hörcsög és azt mondta igen(vagy valami hasonló szituáció lehetett)Szóval egy tök kicsi terráriumban(nemtudom hány literes,az enyémhez viszonyítva:nekem törpehörim van és hosszában és szélességében is odafér kb.5-ször(6hónapos kb.)a terráriumban, és van benne házikó kaja/víz(valaki azt állítja nem kell a hörcsögnek inni,pedig ez nem igaz,na mindegy nem ez a lényeg most)és egy futókerék(most nincs bent mert kimászott (már megvan,és a terrárium tetején ilyen háló szerü bigyó van ami jukacsos szóval kap normálisan levegőt,de mégis kimászott :S).Az ő terráriuma az enyém fele,és két hörcsög van bent(az enyémbe egy!)és azok sima arany hörik.És azt se tudja hogy fiúk vagy lányok ugyhogy lehet kölykeik is lesznek és azt se tudja hogy testvérek-e szóval lehet nem direkt de beltenyészt!Ja és az ő terráriumában a höriknek csak kajája van semmi más!Ez normális?mert szerintem nem...A barátnőimnek is vannak hörijei(mind a 3barátnőmnek)ők igaz ketrecbe vannak,de a ketrecük is van akkora mint az én terráriumom és kb. ugyan ezek a dolgok vannak bent nekik...(sőt a eggyik barátnőmnek 2hörije is van külön!)Mondtam az osztálytársamnak hogy szedje szét őket mert lehet lesznek kölykeik de ő aztmonda hogy azt se tudja hogy fiúk vagy lányok és(ezt már nem mondta de tudom)nincs több terráriuma se.De akkor meg minek neki 2höri?Kutyája,halia és hörijei is vannak,és alig foglalkozik velük...(jó igaz nekem nyulam,hörim és macskám van de mit megnem adnék egy kutyáért,csak nem engedik...)
2010. okt. 2. 16:18
 1/2 Norczy ***** válasza:

ez amit leírtál nem normális dolog, csak az a baj hogy sajnos a mai világban annak veszik, hogy le sza...m hogy mi jó az állatnak mert nekem tetszik azt ennyi. Az hogy ki mennyi állatot tart az a saját dolga, ha megfelelően tartja.

Nekem is van 1 angóra 1 törpe hörim 1 macskám 1 vadászgörényem és 2,5 kutyám (0.5 kutya a szomszédé hivatalosan gyakorlatilag meg nálunk lakik)de meg lehet nézni őket, minőségi kaját esznek stb. és nem vet fel a pénz minket, de rájuk nem sajnálom költeni a pénzt.

Amúgy meg főleg kamasz korban ez amit leírtál sajnos elég gyakori, ami persze a szülő hibája mert nem megfelelően neveli az állathoz a gyereket.

Én is sokszor vagyok úgy hogy beszólogatok másoknak ha nem tetszik ahogy tartja az adott állatot, és vagy hallgat rám vagy nem. Sajnos ilyen világban élünk :(

2010. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen,szegény állatok...
2010. okt. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!