Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valamiért a nyuszim hátán...

Valamiért a nyuszim hátán nagyon mély seb van és nem tudom mit tegyek. Nem tudom mitől lehet. Már hónapokkal ezelőtt is volt de elmúlt nagy nehezen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most újra megjelent és még mélyebb. Nem tudom mit tegyek. Képet tudok küldeni ha megoldható?

2023. jan. 21. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed el orvoshoz?
2023. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban felhívnék egy egzotikus állatokkal foglalkozó állatorvost, elmondanám neki a problémát majd időpontot kérnék a vizsgálatra. Ezután szétnéznek a nyuszi helyén, hogy nincs-e semmilyen kiálló, éles tárgy, bármi, ami okozhatta ezt a sérülést. Ezt követően leülnék egy székre és végiggondolnám, hogy történt-e valamilyen nem mindennapi dolog, mielőtt először létrejött volna-e ez a sérülés. Parazita-ellenes csepp például. Mi változott akkor, amikor újra kiújult? Ha van ötletem, leírom egy lapra, hogy amikor elmegyünk az állatorvoshoz, ezeket ne felejtsem el megemlíteni.
2023. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 leírta a teendőket, képet úgy tudsz küldeni, hogy ide feltöltöd, majd belinkeled:


[link]


Nem kell profilt csinálnod, anélkül is tudod használni

2023. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért nem vitted el orvoshoz eddig?
2023. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kettes jól leírta.

4es vagyok

2023. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, ha valaki beteg orvoshoz megy.

És most képzeld el, hogy állatoknak létezik külön orvos.

Csodával határos módon, úgy hívják, hogy ÁLLATORVOS !!

2023. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy van a nyuszi? Voltatok dokinál?
2023. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen jobban van voltunk orvosnál. És az értelmes embereknek köszönöm a válaszokat. Nagyon megijedtem ezért nem tudtam mit tenni.
2023. febr. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!