Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Hogy vegyem ra a szuleimet egy gorenyre?

Figyelt kérdés
Az anyukam el is lenne, de az apukam azt mondja utálja oket. Azt mondta megprobalja mit tehet, de azt mondta nem johet fel se az agyra se a konyhába nem johet... Igazabol csak annyi a problema hogy nem szereti oket. Szerintetek ha meglátja ellesz vele? Mit csináljak?

2023. jan. 31. 17:36
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
100%
Mond el az érveket. Aztán fogadd el a döntésüket.
2023. febr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Korábban gondolkodtam azon, hogy lehetne görényem. Aztán letettem róla. Görénybiztossá kellene tennem a házat - ami nem egyszerű, lévén sok vezeték a számítógépek miatt. Nincs hazatalálási ösztöne (macskák segíthetnek). A nőstény nem tud magától leállni a tüzeléssel, csak párzás vagy ivartalanítás segít rajta. A bűzmirigyét eltávolítják még kicsiként. Büdöset kakil, és itt írták, hogy még csak nem is szobatiszta. Nem kell görény.
2023. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%
Korábban gondolkodtam azon, hogy lehetne pasim. Aztán letettem róla. Nincs hazatalálási ösztöne. Nem tud magától leszokni a szexről, csak ivartalanítás segít rajta. Büdöset kakil, és még csak nem is szobatiszta. Nem kell pasi.
2023. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érvelj, és hallgasd meg őket is.
2023. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!