Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek mik a legjobb...

Hörcsögnek mik a legjobb eledelek a magokon kívül?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegféle gyümölcs, és zöldség van, amit ehetnek mellé. Egyébként amennyire én vettem észre, mind mást szeret, szóval lehet kísérletezni.

De arra figyelj nem ehetnek mindent, én úgy emlékszem K-betűseket nem ehetnek, akkor így nevezték őket.

De interneten, ha keresgélsz, egészen masszív listákat lehet találni, azokból nyugodtan lehet kísérletezni, látni fogod, ha valamelyikbe beleszeret.

2023. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2023. febr. 6. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Pacal
2023. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
2023. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsök, zöldségek mint az alma,uborka,répa vadnövények közül pitypang és tyúkhúr. Ezenkívül állatkereskedésben vett rovarok pl:lisztkukac vagy sáska néha fehérje gyanánt.
2023. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
libamáj
2023. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vans$ ***** válasza:
100%
Olvass utána ,mert van amiket nem ehetnek ,nehogy olyanokat adj neki .
2023. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsög fő tápláléka egy jó minőségű magkeverék. Ebből napi 1 kanállal kell adni neki. Emellé naponta kell adni zöldséget vagy mezei növényt esetleg csírát. Néhány naponta pedig szárított rovarokat is ennie kell. Gyümölcsöt inkább ne kapjon mert könnyen cukorbeteg lehet tőle. Azt elég havi 1-2 alkalommal adni.


Egy válaszoló feljebb már linkelte a hörcsög infó oldalt. Azt olvasd el alaposan ott minden hasznos információt megtalálsz.

2023. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a tücsköt, lisztkukacot is. Ha nincs gyomrod az élőhöz/külön adni, akkor vannak tápok, amik szárítva tartalmazzák
2023. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a hörcsögömnek a magok mellett adtam zöldséget és gyümölcsöt is. Mindenképpen nézz utána mit ehet.A K betűs dolgokat tényleg nem eheti,de biztosan más étel is amit nem szabad neki adni.Én kukacot is adtam neki.Azért megvolt veszve,imádta csak figyelj,hogy ne adj neki sokat,mert iszonyatosan felpörög tőle.Adtam neki yoghurtot,és sajtot is,de ezekből tényleg nagyon picit.
2023. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!