Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény szeretnék,...

Vadászgörény szeretnék, tudtok tenyésztőt akitől tudnék venni?

Figyelt kérdés

3 éve folyamatosan keresek görényt, a hirdetések mind régiek és egy kisállat boltban sincs.

Tanácstalan vagyon,annyi mindenkit kérdeztem de senki nem tud segíteni!

Ha esetleg valaki tud kérlek ne tartsátok magatokban



2023. febr. 21. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni időnként kiállítás/találkozó, szerintem ha elmész egy ilyenre, ott tudsz ismerkedni és "belsős" információt szerezni.

A görizők viszonylag zárt csapatot alkotnak, és tudtommal csak úgy ismeretlennek nem adnak el állatot. Szerződés van, kapcsolattartás, betanítás... Kb. mintha gyereket fogadnál örökbe. Ők mind ismerik egymást és bíznak egymásban. Ezért nem találsz a neten csak úgy erről semmit.


Nekem nincs görényem, de az egyik barátnőmnek most is van vagy négy-öt, és előtte is több volt már az elmúlt kb. 15 évben. Tőle szoktam hallani, hogy milyen egy szinte zárt klub ez.


Illetve még talán az egyesülettel lenne érdemes felvenni a kapcsolatot: [link]

Az oldalukon is látszik, hogy pl. tőlük lehet örökbe fogadni, viszont részt kell venni egy ún. "gazdiképzésen".

2023. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Eleg rosszul keresel akkor. 2 masodperc volt es taltam par facebookos csoportot, ahol tutira szivesen segitenek a vasarlasban is, sot meg mentessel is foglalkoznak.
2023. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Monori kisállatbörze
2023. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!