Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Beteg hörcsög! Mi lehet...

SOS! Beteg hörcsög! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves aranyhörcsögöm. Reggel arra ébredtem, hogy furcsán szuszog és nem tud rendesen menni. Suliból miután hazaértem, tettem alá meleg vizes flakont, hogy melegítse, mert kihűlt. Állatorvoshoz nem akarom vinni, mert előző hörcsögömnek is hideg volt ez az idő. A levegőt nagyon gyorsan veszi, nem szuszog, viszont alig tud menni.

Hogyan lehetne rajta segíteni? Mi a baja?


2010. okt. 11. 17:07
 1/4 anonim válasza:

nekem a tengerimalacommal volt ez és sajnos meghalt. :(

Bélcsavarodása volt elvileg, neki is szuszogással kezdődött és utána menni se tudott már lefeküdt az akvárium sarkába. Lehet hogy túl sok kaját adtál neki, ha viszont tényleg bélcsavarodása lehet akkor GO doktoR!

2010. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd a höridet egy dobozba, és így fogd a dobozt a kabátod belsejéhez, így te melegíted a höridet az úton, és nem fog fázni! Ha csak ez az akadály, akkor vidd dokihoz!
2010. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp dokihoz de gyorsan!Kabátoddal tudod melegiteni,sztem is jó ötlet,jobbulást a höridnek!!!
2010. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azonnal vidd el orvoshoz, tedd valami dobozkába és tegyél alá meleg rongyot meg a tetejére is, és nem fog fázni!

De az is lehet, hogy már végelgyengülés...mert már 2,5 éves! Nekem egyik hörcsögöm se élt idáig, csak majdnem! A többségük amiatt halt meg, mert már öreg volt. Bárcsak élne nekem is legalább idáig a mostani hörcsögöm!

Remélem minden rendben lesz a höriddel és meggyógyítják!!

2010. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!