Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Keksz recept nyúlnak?

Négyszögletű Kerék kérdése:

Keksz recept nyúlnak?

Figyelt kérdés
A szénás zacskó aljában megmaradt széna port/törmeléket nem szokták már megenni. Kitaláltam, hogy sütök belőle valami keksz szerűséget nekik, de nem tudom milyen hozzávalókkal csináljam, hogy végül összeálljon de ne legyen egészségtelen vacak. Tudok írni recepteket?
2023. júl. 8. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Tápporból, széna törmelékből, kicsi reszelt almából, szárított körömvirágból, tőzeg áfonyából és egy kis langyosvízből.

Aztán formáztam és irány a sütő, alacsony hőfokon kiszárítom, közben forgatom.

2023. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A glirex.hu oldalon nézd meg, hogy miből állnak a fűevőknek gyártott kekszek. 😊
2023. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

felesleges ilyeneket csinálni neki ha nasit akarsz adni számukra!!!

boltban lehet venni aranyhalaknak való pufit azt a hörimnek meg a nyulamnak is szoktam adni csemegeként nagyon szeretik

2023. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont, hogy ilyen akármiket nem szabad adni... Az aranyhal meg a hörcsög teljesen más típusú állat teljesen más típusú étrenddel, mint a nyuszi.
2023. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nálam pedig megeszik és szeretik...
2023. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!