Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elült az ölemben a t. malim?

Elült az ölemben a t. malim?

Figyelt kérdés

akkor megszokott és bízik bennem?

ma kaptam


2010. okt. 13. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Mínuszba esett az IQ-m basszer... t. mali... Mennyi vagy, 10 éves??

Amúgy meg ha gondolkodnál, 1 nap alatt nyilván nem szok meg téged, csak egyszeráen nyugodt természetű az állat.

2010. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. :) Ugye te voltál az almás-vizes kérdező is? :D Ha így gubbaszt a mali, és simogatod, akkor lehet, hogy még egy "u-u-u-u-u-u"-t is kapsz. :D Olyankor nagyon jól érzi magát. :)
2010. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, én voltam.

Egyedül van, mert nincs lehetőség egy társat vennem neki, úgyhogy szeretném ha boldog és hosszúéletű lenne, és mindne tudni róla.

2010. okt. 13. 19:43
 4/12 A kérdező kommentje:

Első neked meg mi bajod???

Mért nem írhatnám a tengerimalacot úgy hogy t.mali?

2010. okt. 13. 19:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem szok, hanem szokik de nyelvtanbajnok
2010. okt. 13. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy már megszokott egy nap alatt.

A t. maliknak vagy másnéven a tengerimalacoknak néhány nap kell amíg kézhez szoknak. Én szerintem ez a cikkrészlet talán segít neked:

Az első néhány napban, amíg még nem lakta be tengerimalacunk új helyét, ne nagyon vegyük kézbe. Ezekben a napokban próbálkozzunk az etetéskor barátkozni a cocával.

A tengerimalacnak csak éjszakára érdemes betenni házikót vagy búvóhelyet, máskülönben ha csak teheti, minden közeledésünkre oda fog menekülni.

Az első néhány napban, amíg még nem "lakta be" kedvencünk új helyét, ne nagyon vegyük kézbe. Ezekben a napokban próbálkozzunk az etetéskor barátkozni a tengerimalaccal, hagyjuk, hogy közelebb merészkedjen a kezünkhöz, barátkozzon az illatunkkal, esetleg elvegye a kezünkből a zöldség- vagy gyümölcsszeletet.


Remélem tudtam segíteni.

2010. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és bocs az offért, de olyan nincs, hogy megszokik, csak megszok. :)
2010. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.. -.-"

az első válaszolónak igaza van. (Y)

és nem "szokik" hanem szok te gyengeelméjű.. :'DD

2010. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne osszad az észt, ha nincsen miből kérdező.
2010. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jól van, hagyjatok már. :D

Amúgy már kicsit beileszkedett, de ,ég egy kicsit, hagyom hadd szokja a környezetét.

2010. okt. 14. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!