Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen módon lehetséges...

Milyen módon lehetséges nyulat megfogni?

Figyelt kérdés
A kertünk 2 részes, és a ház mögötti részbe beszabadult valaki nyula. Már pár hete ott van. Nem tudjuk kié lehet, nem is tudunk róla hogy a közelben van e olyan kert ahonnan elszökhetett volna. A szomszédokhoz simán átmegy bármikor a kerítés alatt, így odavissza járkál néha. A kérdésem az lenne milyen módon tudnám elkapni, ha elfut rögtön? Elég termetes is a nyúl. Engem nem zavarna hogy ott van, de a szomszéd gyerekei állandóan orditanak át a nyúlnak, és ma mikor az ablak nyitva volt, hallottam hogy dobálnak is át már valamit. Legfőbbképen nyugalmat akarok neki, és miután megfogtam, elakarnám vinni nyulas ismerősökhöz, persze csak akkor ha végleg nem derül ki hogy kié.

2023. júl. 30. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

ez egy házinyúl?

Csak mert ha vadnyúl akkor azt sose fogod meg


A házinyulat répával odacsalod aztán rádobsz egy plédet

2023. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
élvefogó csapdával.
2023. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintünk inkább hazinyúl, de nem tudjuk.

Barna, nagy testű.

2023. júl. 30. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Először a szomszéddal kéne beszélni, hogy csinálja meg normálisan a kerítését. Másodszor meg mittomén, kérjél kölcsön ismerőstől egy vizslát, rokonoméknál a szomszédhoz is átugrott elkapni a nyulat. Igaz, nem élve, de minek ment oda.
2023. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

barna nagy testű


Az vad nyúl


Inkább a keritést kéne megcsinálni hogy ne tudjon bemenni:D

2023. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek neked nyul, Borz Pityu vagy?
2023. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem épp ez az hogy nem kell, ezért írom a kérdést, mert meg akarok tőle szabadulni.
2023. júl. 30. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Sorry 😅 nem olvastam el csak haverom akarta hogy irjam ide (belsős poén)
2023. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dobj rá valamit. Kosár, rekesz, pléd.

A nyakánál hátul fogd meg, oda nem ér el a házsó lábaival. Ha máshol fogod meg, úgy összekarmol, hogy a vasúti hulla szebb lesz nálad.

Ez a nyakfogó a hülyegyerekeknél is működik!

2023. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Nemhogy összekarmolja, ha valóban vadnyúl, akkorát rúg, hogy a karját is eltöri.
2023. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!