Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet ez a kettő fáj?

Mi lehet ez a kettő fáj?

Figyelt kérdés

Egy hal ami 70 millió éve élt Észak Afrika partvidéki tengereiben, körülbelül 30 cm


Egy kisemlős 66 millió éve Észak Afrika területein. Nem didelphodon mert rövid a farka inkább olyan mint egy izom hörcsög



nov. 6. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö a bojtosúszójú hal lehet, a másodikat nem tudom.

De élö kövület címszóra keresve meg tudod találni.

nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Támpontok elégtelenek.

Előttem válaszolót nem írnám felül. Ha ma is élő állatról van szó, akkor bedobom, hogy szirtiborz...

nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a Bojtosúszós maradványhallal, hogy 80-95 kg-os és akár 2 méterre is megnőhet, szóval nem igazán 30 centiméteres.

Most esküszöm, hogy már egy órája próbálok hasonló fajt találni, mint az általad leírt, de nem találok. Nem tudnál egy kicsit több támpontot adni?

nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki haltak nem élnek ma is írtam is, hogy mikor élt. Elég kevés információ tudom ezért szinte bármire rá lehet fogni, de én nem ismerek egy ilyet sem szócal nem tudom mire rá fogni
nov. 7. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!