Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak lehet kigyo ubit adni?

Nyuszinak lehet kigyo ubit adni?

Figyelt kérdés
Egyik oldalon azt irja lehet masikon nem

nov. 19. 22:37
 1/6 anonim válasza:
22%
elvileg ja
nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Primőrt inkább ne, mert teli van növényvédőszer maradványokkal. Nyáron is inkább bio javasolt.
nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Szénát ellenben erősen ajánlott.
nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Alapjaban veve ehet, de en nem adnek neki tul sokat, max. par szeletet. Hasmenest tud okozni, ha 1/2 kg ubit megeszik, mert nem kap mast. Kb ahogy te is, ha ehes lennel, es nem kapnal semmi mast enni, akkor megennel akar 5 kg uborkat is, mert ehes vagy, aztan egeszen nyugodtan ulnel a wc-n ket napig, eszed agaban se lenne kimenni a wc-rol. Szoval adhatsz neki par szeletet, de adj neki mas zoldsegeket is, repat, fejes salatat, es persze fuvet, szenat, szaraz tapot is.
nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én is mindig megőrültem, hogy friss fű, saláta, reteklevél, kapor, petrezselyem, karalábélevél legyen neki. Csak ártottam vele! Csak az én egómnak volt jó, többet ártottam vele. Uborkából ma már csak egy (!) karikát adnék két-három naponta, meghámozva. Széna, széna, széna. Az a legjobb az emésztésének és akkor nem hízik el. Széna! Széna!
nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Az uborkát valóban csak néha egy kis jutalom falatként érdemes adni. Azonban a megfelelő fajta salátákból (pl. batávia saláta, római saláta, madár saláta) naponta egy kis adagot kaphatnak. Persze erről is megoszlanak a vélemények, de nekünk nagyon bevált a nyuszimnál. Az előző válaszoló által említett kapor és petrezselyem pedig szintén mértékkel adható. Ezek emésztéssegítő fűszernövények.
nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!