Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet nyuszinak beadni...

Hogyan lehet nyuszinak beadni a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbálok, egyszerűen nem lehet megfogni rendesen, akárhogy is fogom, határozottan, addig kapálózik, míg ki nem ugrik a kezemből. Ha kell inkább összetöri magát, sehogy sem engedi. Nekünk, itthon, a saját környezetében nem hagyja. Megpróbáltam már törülközőbe csavarni, nem lehet. Addig kapálózik, míg ki nem ugrik onnan.

Kétségbeesésembe már azt is írtam csoportokba, hogy esetleg nem lakik e valaki a közelben. Inkább elvinném oda, csak be lehessen neki adni. Ügyeletre is jártunk már, de legtöbbször az is hatott ha megkapta a fájdalom csillapítót. Orvosnál hagyja magát, ott meg van szeppenve.


2023. márc. 5. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ilyen tuszmákolással nem fog menni, valahogy az ételébe kéne belecsempészni, amikor éhes és hátha megeszi.
2023. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szájon át kellene.


Felvétel helyett probálkozzatok meg azzal, hogy helybentartjátok, éppen a földön. Nem kell kilapítani, a fenekét kell rögzíteni, illetve két kézzel a vállát. Ezt egy ember meg tudja csinálni, hogyha a nyuszival egy irányba néz.


Közben a másik gyorsan felhúzza a száját, a metszőfogak mögött beteszi a fecsi végét és benyomja.

2023. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tegnap este megint fájt a hasa. És a sok üldözés után a végén így sikerült beadnia a páromnak. Én fogtam a földön, elől is hátul is próbáltam lefogni és így ő be tudta nyomni a szájába.

De ezzel küzdünk már kedd óta. Kedden reggel rendbe jött, majd szerda este megint fájt a hasa, akkor ügyeletre mentünk, csütörtökre jól volt, de akkor egzotikus orvosunkhoz is elmentünk azért a biztonság kedvéért. Pénteken még mindig azt láttam, hogy eszik, de még nem az igazi, ezért pénteken megint az orvosunkhoz mentünk. Szombat reggelre nagyon jól volt, ez tartott egészen vasárnap estig, mert akkor megint fájt neki.

Nem értem mi ez most. Eddig mindig rendbe jött és utána sokáig nem is tértek vissza ezek a panaszok. Az mondjuk szerencse, hogy amikor rendbe jött (kedden is, szerdán és csütörtökön), ugyanúgy visszatért az étvágya, jó kedve stb. Pénteken láttam csak hogy nem az igazi.

Tegnap este is, miután beadtuk a gyógyszert, szerencsére minden visszaállt. Szénázik sokat, eszik, kedve jó, minden rendben. Talán kicsit fáradékonyabb, de ugyanúgy játszik is. Tavasszal amúgyis előfordult máskor is hogy kicsit fáradékonyabb volt, tehát evett rendesen, jó kedve volt, csak többet pihent.

Nem értem most mi ez nála, létezik hogy már egyre érzékenyebb lesz a frontokra?

Röntgent is készítettek többet is. Az elsőnél még látszott az összeállt gyomortartalom, de az rendeződött, kijött belőle.

2023. márc. 6. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kis zöldségszeletet nem tudok megtölteni vele? Amúgy nincs más ötletem...
2023. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!