Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Serdül a nyuszim? Eddig...

Serdül a nyuszim? Eddig szobatiszta volt, de most szinte teljesen "elfelejtette" és nem jár vissza a ketrecbe a dolgát végezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
májusban vettem akkor még igen pici törpenyulat. mindig dicsekedtem hogy milyen szobatiszta, egész nap szabadon van a lakásban, és mindig visszajár a ketrecbe végezni a dolgát. ezt nem is nagyon kellett neki tanítani, ment ösztönból. az elmúlt kb egy hónapban viszont ez megváltozott, nagyon sokat pisil kint, és nem tudom hogyan szoktassam vissza. olvastam régen valamit hogy az ivaréréskor jellemző ez. ha ivartalaníttatom, megváltozik? vagy mit csináljak? jó lenne ha nem maradna így mert így nem tudom szabadon hagyni.
2010. okt. 20. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem mezei nyulam van és ő is visszajárt dolgát végezni, legfőképp pisilni a ketrecbe, de amióta a konyhába kiköltöztettem és ha bejön a szobába összevissza kakál, bogyózik... nemtudok vele mit csinálni annak örülök h nem pisil be.
2010. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Castor-rexem és egy Angórám.Mind a kettő hím.Amikor serdülni kezdtek nálam is ez a probélma jött elő, hogy nem járt vissza a ketrecébe elvégezni a dolgát.Megkérdeztem az állatorvost, hogy mit tegyek Ő egyből az ivartalanítást javasolta.A műtét után 2-3 héttel mintha kicserélték volna őket. Visszajártak a helyükre elvégezni a dolgukat.
2010. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a csincsillám nem csinált ilyet serdülőként, pedig fiú..
2010. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!