Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tenyésztőtől vett törpenyuszit...

Tenyésztőtől vett törpenyuszit mikor elhozzuk már valamennyire szobatiszta? Hogy lehet rá a legkönnyeben megtanitani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahol éppen van, oda potyogtat...ez van. A nyuszi ilyen. Ritka, hogy csak egy helyre járjon. Persze, ha nem veszed ki a ketrecből, akkor nincs gond.
2011. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenre meg szokta valaki is tanitani? meg lehet egyáltalán? sose hallottam ilyet :D
2011. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én itt gyakori kérdéseken olvaastam :D
2011. okt. 13. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
érdekes. patkányrol tudtam de nyuszibol nem nézném ki :D irj akk sztem oda, felesleges volt uj témát nyitni. megkeresem mert ez érdekes, érdekel :)
2011. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nálunk működött a dolog. Volt egy elkerített része, annak a felében volt egy tejes láda, annak az egyik végébe macskáknak való pisifelfogó követ tettünk, a másik oldalán pedig kapta a kaját, ott volt az itatója is. Nem emlékszem,hogy amikor kiengedtük szaladgálni,hogy ott végezte volna a dolgát...
2011. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális, de ha megvetted és betetted a ketrecbe, akkor másfél két hétig nem szabad kiengedni, ezalatt az idő alatt ő saját magának kiválaszt egy sarkot a ketrecben és pár nap alatt rászokik, hogy csak oda pisiljen. Ezután meg abba a sarokba kell tenni neki a WC-t, ami lehet forgács is. Ezt hamar megszokja és utána, már ki lehet engedni és nem pisil a lakásban, viszont, akkor is mindent megrág, főleg a vezetékeket, és erről nem lehet leszoktatni. Ha meg más helyre kerül a ketrece, megzavarodik, akkor pedig általában a kanapéra pisil.
2011. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia még nem vettem meg sajnos egyenlőre nem találok errefele ahol lakok.:/
2011. okt. 15. 22:09
 8/9 ibenny válasza:
Úristen, nehogy két hétig ki se engedd a ketrecből.... nyugodtan engedd ki, én kutyapelenkára szoktattam őket, van egy alomtálcám magasabb fallal, abban van a pelenka és odaszokott mind a kettő. Az egyiknek teljesen tiszta a ketrece, nem bogyózik bele, a másik (kislány) a ketrecében is végzi a dolgát de pelenkára és ha kijön, akkor megy ő is a szokott helyre. Sehova máshova nem piszkítanak egyáltalán. Egy-egy bogyó elgurul persze játszás közben, de azt örömében teszi. Nem mondom, hogy nem kell hozzá türelem, de szerintem teljesen megéri a fáradozást. Természetesen a ketrecben egyébként ő jelöli ki, hogy hova fog piszkítani. Ráadásul az én nyulaim kétlakiak de a másik helyen is tisztaság van és ott is mennek a cicawc másik felébe a pelenkára. Szóval semmi gond velük. Próbáld meg, hátha sikerül. És szeresd őt nagyon, meghálálja! Sok sikert!
2011. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia köszi :) hamarosan meg lesz a nyuszi :)
2011. okt. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!