Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány alá miért nem jó a...

Patkány alá miért nem jó a forgács?

Figyelt kérdés
Hörcsög és egér alá lehet tenni, de nemrég hallottam valakitől, hogy patkányhoz nem szabad forgácsot rakni, mert beteg lesz tőle. Pont egy olyan állat alá nem szabad, ami csatornákban él? :D

dec. 18. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

A tenyesztett, kedvenckent tartott patkany miota el csatornaban? A horcsoghoz miota lehet hasonlitani? Egyebkent a horcsognek is jobbat tesz mas fajta alom.

A patkany prdig nagyon erzekeny allat, minden szartol baja lesz, a forgacs pedig a legzesenek nem tesz jot.

dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert a patkány fölé macska bagoly nyest való aztán fölé az 50 cm talaj .
dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
kiirtani még méreggel se lehet ez a szerencsétlen meg a forgácstól félti
dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
95%

Mert túl poros.


Hörcsögnek is jobb a papíralom, csak azzal kb 30 ezer lenne egy almozás, és mivel nekik kevésbé érzékeny a légzőrendszerük, kevesebb hörcsögtulaj áldoz erre ennyit. Én se többek között.

dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A forgács igazából a legtöbb kisemlősnek nem igazán jó. Én kenderalmot és papíralmot használok. Ezek kevésbé porosak és így az én légutaimat sem allergizálják. És az állatokét sem. 🤗
dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A patkánynak ezért nem jó a forgács: [link]
dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!