Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » FONTOS ma az aranyhörim...

FONTOS ma az aranyhörim elkezdett fura hangokat kiadni és folyamatosan csinálja egész halk makogas szerű néha elhallgat ezelőtt is csinálta néha de akkor mindig abbahagyta és mostmar tegnap óta csinálja. Mi lehet a baja nagyon féltem?!

Figyelt kérdés

dec. 31. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira fontos lenne, az allatotvost hivtad volna.
dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kérlek csak normális válaszokat. Én gyerek vagyok és a szüleim döntik el hogy felhívják e vagy nem ők azt mondták hogy tartsam szemmel.
dec. 31. 08:43
 3/16 A kérdező kommentje:
És raadasnak ma nincs állatorvos sem mivel szilveszter van.
dec. 31. 08:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy világvége faluban lakom, de itt is van állatorvosi ügyelet ma is.
dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én megnéztem de nincs ez is egy kis falu. Ráadásul a szüleim szerint semmit nem tudnának vele kezdeni
dec. 31. 08:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bízzunk a legjobban...
dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát egy világvégi állatorvos valóban nem tud mit kezdeni vele. A hörcsög egzotikus állatnak számít. A sima kutyás-macskás orvosok többsége egyáltalán nem ért hozzá és durván félre tudja kezelni akaratlanul... Nagyjából 5 orvos van az országban akik tényleg jó hörcsögös orvosok. Közülük Marsiné Ági és Csatári Dóri a 2 legjobb. Egyébként a horcsog.info oldalon sok más hasznos információt is megtalálsz. A szíriai aranyhörcsög elég sokat makog ha valami nem tetszik neki. Új lakhely új inger új szag új háziállat stb.nem történt ilyen változás? Ha nem akkor viszont tényleg dokihoz kell vinni ha nem hagyja abba. Hozzáértő dokihoz. Mert a fentiek akiket írtam azok nem fognak tudni érdemben segíteni. Csak random elkezdik majd gyógyszerrel tömni. Úgy hogy azt sem tudják pontosan mi a baja.
dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Semmit nem változtattam ugyan az a kaja az alom és szerintem sajnos egy sima doki nem tud vele mit kezdeni
dec. 31. 11:30
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem lesz baja.
dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj időpontot Ági vagy Dóri rendelésére és vidd oda. Aki egzotikus állatot vállal annak azt is vállalnia kell hogy messzire megy vele orvoshoz betegség esetén.
dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!