Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vannak kicsi hörcsögeim.1...

Vannak kicsi hörcsögeim.1 hetesek .4en voltak de már csak 2en vannak. Valószínüleg az annya megette őket. Különraktam ezt a 2őt, de nem nagyon tudod, hogy mivel etessem és milyen időnként? !

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*tudom
2009. jan. 3. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez attól lehet hogy sokat fogdostad őket vagy pedig kitakarítottad az odut ha egyik sem akkor viszont ez van sajnos, nem tudsz mit csinálni ha különveszed őket ilyen idős korban kétlem hogy túlélnék anyatej nélkül, viszont ha visszarakod őket az annyuk lehet hogy őket is megeszi, ha nagyon akarod melegíthetsz tejet és raksz hozzá egy kis vizet de szerintem sajnos ez már kevés lesz, az a baj hogy hozzáértél a kicsikhez :(
2009. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia.

nem takarítotam ki őket,és nem nyúltam hozzájuk.

Most fecskendővel etetem 2 óránként langyos tejjel,de nem tudom,hogy ez e a megfelelő megoldás.

KÉREM AKI TUD ÍRJON!

2009. jan. 4. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez az miatt van mert nem adtal neki eleg zoldseget, ebben az idoben nagyon sok kell neki sok olyan zoldség , gyumolcs amiben sok a viz. ez miatt ette meg.probald meg es mikor jol lakott probald vissza tenni a kicsiket es legyel ott mellettuk h nehogy bantsa oket. A barátnomnel is ez volt es o ezt csinalta es nem volt baj.

Es sztem az nem jo h rendes tejjel eteted, menj el es kerdezz meg egy allatorvost!

2009. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elpusztultak és azért ette meg őket? Nálunk a törpehörcsög ellik folyamatosan és előfordult már, hogy találtunk kishörcsögöt, aminek kiette az anyja a belső szerveit...nem részletezem, de a többi kis hörcsög csüngött az emlőin, azokat tisztogatta. Gyenge volt vagy beteg, elpusztult és az anya takarított, hogy a többit védje. Ha nem piszkáltad és adtál neki rendesen táplálékot, akkor ilyesmi történhetett. Szerintem.
2009. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tudom már elég későn írok , de az is lehet , hogy korábban szült a hörcsög és érezte , hogy a piciki életképtelenek és ezért ette meg üket!

De ha nem akkor a többi kettő életben van?

2010. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!