Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Láttam az egyik boltban fütő...

Láttam az egyik boltban fütő pelletet, ugyanugy néz ki külsöre mint amit állatkereskedésben lehet kapni alom gyanánt. Tehettem nyúl alá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. :)
2010. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a múltkor befürödtem ezzel! Egy tüzelőanyaggyártó nagykertől vettem 15 kiló fapelletet, mivel olcsóbb volt, mint amit az állatkereskedésben árult 5 kilós kiszerelés. Örültem is, hogy milyen jó, mert hogy így mennyit spórolok rajta. Otthon mikor kibontottam, nagyon erős szaga volt, vegyszer vagy olaj, vagy nem tudom mire hasonlított az illata, de az egész szoba olyan szagú lett tőle. Mivel tüzelőanyagként árulják, és tartalmaz olyan szereket, amiket mondjuk az állatkereskedésben állatok részére gyártott nem. Én a borzasztó erős olajszagát nem tudtam elviselni, így az állatok alá sem raktam volna szívesen, meg hátha megkóstolták volna, meg amúgy sem. De például egyik barátnőm is vett, ő valamelyik barkácsáruházban, és azt mondta, hogy az övének semmi fura szaga nem volt. Mindenesetre én nem veszek több ilyet.
2010. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!